Agata Meble wybiera ComPress

Agencja ComPress S.A. wygrała przetarg na realizację działań public relations dla marek: Agata Meble, Agata Home, Agata Kuchnie i Agata Kids. Umowa została podpisana na rok. Zleceniodawcą jest Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe „AGATA” S.A., właściciel sieci 16 salonów sprzedaży mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

W ramach działań powierzonych agencji jest prowadzenie biura prasowego wszystkich wskazanych marek i wsparcie konsultingowe w zakresie budowania wizerunku głównego brandu Agata Meble. W agencji ComPress za prowadzenie tego klienta odpowiada zespół pod kierownictwem Mariusza Kulikowskiego.

* * * * *

Agata Meble to jeden z największych i najstarszych w Polsce dystrybutorów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Pod marką Agata Meble funkcjonuje już 16 wielkopowierzchniowych salonów sprzedaży,  zlokalizowanych w  największych miastach w Polsce. Firma współpracuje z kluczowymi producentami mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych z całego świata. Salony Agata Meble oprócz mebli, oferują również elementy dekoracyjne, lampy i tekstylia – pod marką Agata Home, systemy do wyposażenia i aranżacji kuchni – pod marką Agata Kuchnie oraz asortyment dla dzieci – w ramach nowego konceptu Agata Kids.

Więcej informacji: www.agatameble.pl, www.agatahome.pl, www.agatakuchnie.pl

 

Kontakt:

Mariusz Kulikowski
kom. +48 691 360 576
e-mail. mkulikowski@compress.com.pl
www.compress.com.pl