ComPress nawiązał współpracę z Comp Centrum Innowacji

W ramach podjętej współpracy, ComPress S.A. będzie odpowiedzialna m. in. za doradztwo wizerunkowe oraz działania z zakresu media relations dla Grupy Kapitałowej Comp.

Za obsługę Grupy Kapitałowej COMP po stronie ComPress S.A. odpowiada Adam Sanocki, Client Service Director wraz z zespołem, w którego skład wchodzą Maciej Sokołowski, Senior Account Manager oraz Jan Pakuła, Junior Account Manager.

COMP S.A. jest spółką technologiczną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dedykowanych dla rynku handlu i usług. Mając prawie 25 lat doświadczenia COMP S.A. jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania. Grupa COMP jest również niekwestionowanym liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych (marki Novitus i Elzab) oferując szeroki wachlarz kas fiskalnych, drukarek fiskalnych i rozwiązań wspierających sektor handlu i usług. Od kilku lat prowadzi również intensywną ekspansję na rynkach zagranicznych. Elzab S.A., wchodząca w skład grupy kapitałowej COMP kontroluje ponad 40 proc. rynku urządzeń fiskalnych na Węgrzech.

Spółka od 2005 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

- Dzięki innowacyjnym podejściu do zagadnień z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz dystrybucji technologii sprzedaży, COMP S.A. jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku IT. ComPress będzie wspierała rozwój firmy poprzez intensyfikację i dalszą profesjonalizację naszych relacji z mediami w obrębie komunikacji korporacyjnej – komentuje wybór agencji Jacek Goczewski, Dyrektor Marketingu Grupy Kapitałowej Comp.