ComPress nawiązał współpracę z JADES24

Agencja public relations ComPress S.A. rozpoczęła współpracę z JADES24 (jades24.com), niemiecką firmą prowadzącą internetową sprzedaż odzieży i akcesoriów wiodących  kreatorów świata mody.

W ramach podjętej  współpracy do zadań ComPress należeć będzie m.in.  doradztwo strategiczne, prowadzenie biura prasowego oraz przeprowadzenie licznych działań dodatkowych związanych z promocją marki w Polsce.

Za obsługę JADES24 po stronie ComPress odpowiada Adam Sanocki, Account Director wraz z zespołem, w którego skład wchodzi Maciej Sokołowski, Account Manager, Dawid Pietrzak, Junior Account Manager oraz Kamila Cichocka, Account Executive.

Dla zainteresowanych modą, JADES24 jest miejscem, którego nie sposób ominąć. To mekka fashion z ogromnym portfolio marek, nigdzie indziej niespotykanych. Słynie z dużej popularności wśród gwiazd telewizji, kina czy sportu. To sklep ekstrawagancki czasem nieujarzmiony, punkowy, nonszalancki i luksusowy.

W obecnej ofercie sklepu dostępny jest  asortyment z kolekcji damskiej i męskiej na nadchodzący sezon jesień/zima 2014. Wśród powszechnie znanych marek dzięki JADES24 w Polsce od teraz dostępne są także kolekcje: ACNE, Emilio Pucci, Nina Ricci czy Helmut Lang oraz ekskluzywne Denim – brands reklamowane przez takie gwiazdy jak : Justin Timberlake, Victoria Beckham oraz Georgia May Jagger.