Tomasz Ł. Rożek w agencji ComPress

Do agencji public relations ComPress dołączyli Tomasz Ł. Rożek, który objął stanowisko account directora oraz Wojciech Dziwisz vel Tarnowski, zatrudniony na stanowisku account managera.

Tomasz Ł. Rożek ma kilkunastuletnie  doświadczenie w mediach i branży komunikacyjnej. W agencji ComPress zajmie się doradztwem strategicznym dla nowych i potencjalnych klientów oraz koordynacją wybranych projektów agencji. Przez ostatnie dwa lata Tomasz Ł. Rożek pełnił funkcję business development directora w agencji United PR, wcześniej kierował departamentem komunikacji w Pracodawcach RP i pracował w międzynarodowej agencji PR Cook Communications. Przez dziesięć lat był także redaktorem  i dziennikarzem m.in. w „Polska The Times”, „Newsweek Polska” oraz „Gazecie Wyborczej”.

Wojciech Dziwisz vel Tarnowski zajmie się bieżącą obsługą klientów agencji. Wcześniej pracował jako account manager m.in. w firmach Marketing Mind oraz Newsrm.tv.

- Skupiamy się w tej chwili na intensyfikacji działań akwizycyjnych, budowie portfolio klientów i rozbudowie wachlarza usług. Naszymi wyróżnikami są jakość obsługi, kompleksowość oferty i zupełnie nowe produkty, skrojone pod potrzeby konkretnych klientów. Naszym celem jest wypozycjonowanie spółki  jako lidera we wszystkich obszarach, na które stawia -  dodaje Marcin Kowalczyk, prezes zarządu ComPress.

- W najbliższym czasie chcemy znacznie poszerzyć portfolio klientów z obszarów finansów, prawa, sektora energetycznego, zbrojeniowego i doradztwa strategicznego. ComPress ma doświadczenie w obsłudze dużych spółek, w tym giełdowych oraz doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów i kampanii komunikacyjnych. Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączają eksperci, których wiedza i doświadczenie pozwoli na  jeszcze szybszy rozwój agencji - mówi Marta Biernacka-Miernik, dyrektor zarządzająca agencji ComPress.

50 proc. akcji spółki ComPress należy do Gremi Media. W trzecim kwartale br. agencja uzyskała 311 tys. zł przychodu, co stanowi wzrost o 54,06 proc. w porównaniu do tego samego okresu ubiegłego roku.